Celková prohlídka těla
Celková prohlídka těla

Nechte si prohlédnout tělo a přejděte tak zbytečnému trápení

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máte. A proto je důležité, abychom se o něho preventivně starali. Je pravda, že nikdo nemá rád obíhání doktorů, když nemusí. Čekání v čekárnách, neustále pobíhání od jednoho lékaře k druhému, a tak neustále dokola. Ovšem někdy se ale vyplatí, zajít k lékaři na preventivní prohlídku. Celkově zkontroluje Vaše tělo a Vy tak můžete být zase na nějaký čas klidní, že vše je v pořádku a Vy jste nic nezanedbali.

V tomto zážitku na Vás čeká speciální lékař, který prohlédne Vaše tělo. Poradí Vám, pokud najde nějaký problém, doporučí Vám případné léky a vitamíny. Díky tomuto zážitku tak můžete předejít různým nepříjemným okamžikům, kterými byste si museli jinak projít, kdybyste nepodchytli problém včas. Včasná kontrola a zahájení léčby je mnohem jednodušší, než dohánět něco, co se už projevilo. Nenechte nic náhodě a nechte si zkontrolovat Vaše zdraví.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
časově náročné
84%
sebepoznání
100%
pro dospělé
100%
pro seniory
100%
adrenalin
17%
náročné fyzicky
12%
náročné psychicky
73%
vědomosti
76%
relaxace
22%
pro děti
0%

Lucie "Lucie01" Fejfarová
pro seniory 100%
pro dospělé 100%
sebepoznání 100%
časově náročné 74%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.